Oto Servis Rehberi Son Eklenen Haberler Copyright 2014 otoozel.com http://www.otoozel.com <![CDATA[Ece Oto Yeni Yerinde Hizmetinizde!]]> http://www.otoozel.com/haber/?ece-oto-yeni-yerinde-hizmetinizde Ece Oto Yeni Yerinde Hizmetinizde 12/2/2016 10:42:57 AM <![CDATA[Yeni Honda Civic Hayranlarına Kavuşuyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yeni-honda-civic-hayranlarina-kavusuyor Yeni Honda Civic Hayranlarına Kavuşuyor 10/17/2015 3:57:43 PM <![CDATA[70 Bin Aracını Geri Çağırdı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?70-bin-aracini-geri-cagirdi 70 Bin Aracını Geri Çağırdı 10/5/2015 3:07:29 PM <![CDATA[O Araç Sahipleri Parasını Geri Alabilir!]]> http://www.otoozel.com/haber/?o-arac-sahipleri-parasini-geri-alabilir O Araç Sahipleri Parasını Geri Alabilir 10/5/2015 8:45:32 AM <![CDATA[Emisyon Skandalından BMW'de Etkilendi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?emisyon-skandalindan-bmw-de-etkilendi Emisyon Skandalından BMW'de Etkilendi 10/3/2015 2:14:23 PM <![CDATA[Eylül'de En Çok Satan Araçlar!]]> http://www.otoozel.com/haber/?eylul-de-en-cok-satan-araclar Eylül'de En Çok Satan Araçlar 10/3/2015 9:45:19 AM <![CDATA[Peugeot 3008 Dizel Otomatik!]]> http://www.otoozel.com/haber/?peugeot-3008-dizel-otomatik Peugeot 3008 Dizel Otomatik 10/2/2015 8:56:26 AM <![CDATA[Güney Kore'de Araç Geri Çağırmaya Başlıyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?guney-kore-de-arac-geri-cagirmaya-basliyor Güney Kore'de Araç Geri Çağırmaya Başlıyor 10/1/2015 6:04:37 PM <![CDATA[Volkswagen Eskisi Gibi Olmayacak!]]> http://www.otoozel.com/haber/?volkswagen-eskisi-gibi-olmayacak Volkswagen Eskisi Gibi Olmayacak 10/1/2015 2:50:40 PM <![CDATA[Volkswagen 11 Milyon Aracını Geri Çağıracak!]]> http://www.otoozel.com/haber/?volkswagen-11-milyon-aracini-geri-cagiracak Volkswagen 11 Milyon Aracını Geri Çağıracak 10/1/2015 8:46:46 AM <![CDATA[Şirket Çalışanlarının Suç İşlediği İddia Edildi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?sirket-calisanlarinin-suc-isledigi-iddia-edildi Şirket Çalışanlarının Suç İşlediği İddia Edildi 9/30/2015 5:32:06 PM <![CDATA[Türkiye'de Volkswagen'ler İnceleniyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?turkiye-de-volkswagen-ler-inceleniyor Türkiye'de Volkswagen'ler İnceleniyor 9/30/2015 9:00:07 AM <![CDATA[O Ülke de Volkswagen Satışlarını Durdurdu!]]> http://www.otoozel.com/haber/?o-ulke-de-volkswagen-satislarini-durdurdu O Ülke de Volkswagen Satışlarını Durdurdu 9/29/2015 3:40:50 PM <![CDATA[En Hızlı Büyüyen 3. Marka Oldu!]]> http://www.otoozel.com/haber/?en-hizli-buyuyen-3--marka-oldu En Hızlı Büyüyen 3. Marka Oldu 9/29/2015 8:43:29 AM <![CDATA[Doğuş Otomotiv'den Volkswagen Açıklaması!]]> http://www.otoozel.com/haber/?dogus-otomotiv-den-volkswagen-aciklamasi Doğuş Otomotiv'den Volkswagen Açıklaması 9/28/2015 6:16:56 PM <![CDATA[Emisyon Skandalı Audi'ye de Sıçradı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?emisyon-skandali-audi-ye-de-sicradi Emisyon Skandalı Audi'ye de Sıçradı 9/28/2015 4:57:16 PM <![CDATA[İsviçre Volkswagen Satışlarını Durdurdu!]]> http://www.otoozel.com/haber/?isvicre-volkswagen-satislarini-durdurdu İsviçre Volkswagen Satışlarını Durdurdu 9/28/2015 10:04:03 AM <![CDATA[Fuarda 210 Yeni Model!]]> http://www.otoozel.com/haber/?fuarda-210-yeni-model Fuarda 210 Yeni Model 9/19/2015 8:59:14 AM <![CDATA[Yılın Son Çeyreğinde Otoda Fiyat Artışları Olabilir!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yilin-son-ceyreginde-otoda-fiyat-artislari-olabilir Yılın Son Çeyreğinde Otoda Fiyat Artışları Olabilir 9/18/2015 5:09:51 PM <![CDATA[En Çok Türkiye'de Satılsın İstiyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?en-cok-turkiye-de-satilsin-istiyor En Çok Türkiye'de Satılsın İstiyor 9/18/2015 8:20:04 AM <![CDATA[Suzuki Anlaşmaya Son Verdi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?suzuki-anlasmaya-son-verdi Suzuki Anlaşmaya Son Verdi 9/17/2015 1:41:43 PM <![CDATA[Türkiye'den Sadece 6 Müşteri Sahip Olabilecek!]]> http://www.otoozel.com/haber/?turkiye-den-sadece-6-musteri-sahip-olabilecek Türkiye'den Sadece 6 Müşteri Sahip Olabilecek 9/17/2015 8:22:11 AM <![CDATA[Otomotiv'de Kur Sabitlensin Fikri Sunuldu!]]> http://www.otoozel.com/haber/?otomotiv-de-kur-sabitlensin-fikri-sunuldu Otomotiv'de Kur Sabitlensin Fikri Sunuldu 9/16/2015 6:00:01 PM <![CDATA[Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı 20 Milyona Yaklaştı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?trafige-kayitli-arac-sayisi-20-milyona-yaklasti Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı 20 Milyona Yaklaştı 9/16/2015 3:46:27 PM <![CDATA[Suzuki'nin Türkiye'deki Yeni Distribütörü!]]> http://www.otoozel.com/haber/?suzuki-nin-turkiye-deki-yeni-distributoru Suzuki'nin Türkiye'deki Yeni Distribütörü 9/16/2015 8:31:48 AM <![CDATA[Yeni Renault Megane!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yeni-renault-megane Yeni Renault Megane 9/15/2015 8:54:27 AM <![CDATA[En Çekici Rolls-Royce!]]> http://www.otoozel.com/haber/?en-cekici-rolls-royce En Çekici Rolls-Royce 9/14/2015 6:03:07 PM <![CDATA[Peugeot 508 Ürün Gamını Genişletiyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?peugeot-508-urun-gamini-genisletiyor Peugeot 508 Ürün Gamını Genişletiyor 9/14/2015 3:01:12 PM <![CDATA[Şoförsüz Sürüşün Alt Yapısı Tamam!]]> http://www.otoozel.com/haber/?soforsuz-surusun-alt-yapisi-tamam Şoförsüz Sürüşün Alt Yapısı Tamam 9/14/2015 8:59:37 AM <![CDATA[Daha Tasarruflu Ford Transit!]]> http://www.otoozel.com/haber/?daha-tasarruflu-ford-transit Daha Tasarruflu Ford Transit 9/12/2015 1:54:30 PM <![CDATA[Antep Fıstığı Kabuğuyla Kaporta Dizaynı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?antep-fistigi-kabuguyla-kaporta-dizayni Antep Fıstığı Kabuğuyla Kaporta Dizaynı 9/12/2015 8:58:36 AM <![CDATA[Toplam Otomotiv Üretimi Arttı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?toplam-otomotiv-uretimi-artti Toplam Otomotiv Üretimi Arttı 9/11/2015 2:10:54 PM <![CDATA[Özel Güvenlikli Okul Servisi Sprinter!]]> http://www.otoozel.com/haber/?ozel-guvenlikli-okul-servisi-sprinter Özel Güvenlikli Okul Servisi Sprinter 9/11/2015 9:00:57 AM <![CDATA[Otomotivde Yan Sanayi İhracatı Düşüşte!]]> http://www.otoozel.com/haber/?otomotivde-yan-sanayi-ihracati-dususte Otomotivde Yan Sanayi İhracatı Düşüşte 9/10/2015 5:57:15 PM <![CDATA[İkinci El Otomobillere Zam Artıyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?ikinci-el-otomobillere-zam-artiyor İkinci El Otomobillere Zam Artıyor 9/10/2015 8:33:21 AM <![CDATA[Kriz Sonrası En İyi İhracat Ağustosta Gerçekleşti!]]> http://www.otoozel.com/haber/?kriz-sonrasi-en-iyi-ihracat-agustosta-gerceklesti Kriz Sonrası En İyi İhracat Ağustosta Gerçekleşti 9/9/2015 8:20:00 AM <![CDATA[Renault'un Pick-up'ı Alaskan!]]> http://www.otoozel.com/haber/?renault-un-pick-up-i-alaskan Renault'un Pick-up'ı Alaskan 9/8/2015 8:19:32 AM <![CDATA[Sürücü Adayları İçin Son Fırsat 10 Eylül!]]> http://www.otoozel.com/haber/?surucu-adaylari-icin-son-firsat-10-eylul Sürücü Adayları İçin Son Fırsat 10 Eylül 9/7/2015 8:35:59 AM <![CDATA[Yerli Otomobille İlgili Yeni Açıklama Yapıldı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yerli-otomobille-ilgili-yeni-aciklama-yapildi Yerli Otomobille İlgili Yeni Açıklama Yapıldı 9/4/2015 8:41:35 AM <![CDATA[Türkiye'deki Yatırımları İçin Ne Yapacaklarını Açıkladı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?turkiye-deki-yatirimlari-icin-ne-yapacaklarini-acikladi Türkiye'deki Yatırımları İçin Ne Yapacaklarını Açıkladı 9/3/2015 8:24:26 AM <![CDATA[Renault Talisman Estate!]]> http://www.otoozel.com/haber/?renault-talisman-estate Renault Talisman Estate 9/2/2015 8:23:44 AM <![CDATA[Dikkat Edin Ceza Ödemeyin!]]> http://www.otoozel.com/haber/?dikkat-edin-ceza-odemeyin Dikkat Edin Ceza Ödemeyin 9/1/2015 8:25:23 AM <![CDATA[Otomotive Gelecek Zam İle İlgili Açıklama!]]> http://www.otoozel.com/haber/?otomotive-gelecek-zam-ile-ilgili-aciklama Otomotive Gelecek Zam İle İlgili Açıklama 8/31/2015 9:02:44 AM <![CDATA[Yakıt Göstergesindeki Uyarı Işığını Dikkate Alın!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yakit-gostergesindeki-uyari-isigini-dikkate-alin Yakıt Göstergesindeki Uyarı Işığını Dikkate Alın 8/29/2015 9:12:29 AM <![CDATA[Türkiye'de Yatırım Planlarının Olmadığını Açıkladı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?turkiye-de-yatirim-planlarinin-olmadigini-acikladi Türkiye'de Yatırım Planlarının Olmadığını Açıkladı 8/28/2015 8:18:20 AM <![CDATA[Yerli Oto Tamamlandı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yerli-oto-tamamlandi Yerli Oto Tamamlandı 8/27/2015 8:22:53 AM <![CDATA[Yeni Kia Sportage!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yeni-kia-sportage Yeni Kia Sportage 8/26/2015 9:10:34 AM <![CDATA[Lüks Araçlara El Konulacak!]]> http://www.otoozel.com/haber/?luks-araclara-el-konulacak Lüks Araçlara El Konulacak 8/25/2015 8:38:35 AM <![CDATA[Eylül'de Zam Geliyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?eylul-de-zam-geliyor Eylül'de Zam Geliyor 8/24/2015 8:28:42 AM <![CDATA[BMW Sakarya'da Araştırmalara Başladı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?bmw-sakarya-da-arastirmalara-basladi BMW Sakarya'da Araştırmalara Başladı 8/22/2015 9:03:33 AM <![CDATA[İşte Geleceğin Otomobili!]]> http://www.otoozel.com/haber/?iste-gelecegin-otomobili İşte Geleceğin Otomobili 8/21/2015 9:14:31 AM <![CDATA[Uzun Yol İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler!]]> http://www.otoozel.com/haber/?uzun-yol-icin-dikkat-edilmesi-gerekenler Uzun Yol İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler 8/20/2015 8:25:52 AM <![CDATA[Dev Otomobil Markaların Anahtarlarının Kopyalanabildiği Ortaya Çıktı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?dev-otomobil-markalarin-anahtarlarinin-kopyalanabildigi-ortaya-cikti Dev Otomobil Markaların Anahtarlarının Kopyalanabildiği Ortaya Çıktı 8/19/2015 11:10:45 AM <![CDATA[İkinci Karadeniz En Güzel Otomobil Yarışması!]]> http://www.otoozel.com/haber/?ikinci-karadeniz-en-guzel-otomobil-yarismasi İkinci Karadeniz En Güzel Otomobil Yarışması 8/17/2015 8:45:45 AM <![CDATA[Hidrojen Yakıtlı Araba!]]> http://www.otoozel.com/haber/?hidrojen-yakitli-araba Hidrojen Yakıtlı Araba 8/14/2015 8:57:43 AM <![CDATA[Zorunlu Sigorta Primine Zam!]]> http://www.otoozel.com/haber/?zorunlu-sigorta-primine-zam Zorunlu Sigorta Primine Zam 8/13/2015 8:43:03 AM <![CDATA[Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı Arttı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?trafige-kayitli-arac-sayisi-artti Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı Arttı 8/12/2015 9:22:03 AM <![CDATA[Yeni Seat İbiza'nın Satış Fiyatı Belli Oldu!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yeni-seat-ibiza-nin-satis-fiyati-belli-oldu Yeni Seat İbiza'nın Satış Fiyatı Belli Oldu 8/11/2015 8:08:57 AM <![CDATA[Yerli Otomobil Çalışmalarında Gelinen Son Nokta!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yerli-otomobil-calismalarinda-gelinen-son-nokta Yerli Otomobil Çalışmalarında Gelinen Son Nokta 8/10/2015 8:38:26 AM <![CDATA[Temmuz Ayında Rekor Kırdı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?temmuz-ayinda-rekor-kirdi Temmuz Ayında Rekor Kırdı 8/7/2015 8:56:29 AM <![CDATA[Volvo 10 Bin Aracını Geri Çağırdı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?volvo-10-bin-aracini-geri-cagirdi Volvo 10 Bin Aracını Geri Çağırdı 8/6/2015 9:19:49 AM <![CDATA[Nissan'ın Türkiye Kararı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?nissan-in-turkiye-karari Nissan'ın Türkiye Kararı 8/5/2015 10:02:21 AM <![CDATA[Kameralı Aydınlatma Sistemi Kullanılacak!]]> http://www.otoozel.com/haber/?kamerali-aydinlatma-sistemi-kullanilacak Kameralı Aydınlatma Sistemi Kullanılacak 8/4/2015 8:40:34 AM <![CDATA[100 Yaşındaki Araç Bursa Yollarında!]]> http://www.otoozel.com/haber/?100-yasindaki-arac-bursa-yollarinda 100 Yaşındaki Araç Bursa Yollarında 8/3/2015 8:59:44 AM <![CDATA[Aldığı Hasarlı Araç Sonrasında Mahkemeye Başvurdu!]]> http://www.otoozel.com/haber/?aldigi-hasarli-arac-sonrasinda-mahkemeye-basvurdu Aldığı Hasarlı Araç Sonrasında Mahkemeye Başvurdu 8/1/2015 10:11:46 AM <![CDATA[Dünyanın En Çok Araç Satışı Yapan Firması!]]> http://www.otoozel.com/haber/?dunyanin-en-cok-arac-satisi-yapan-firmasi Dünyanın En Çok Araç Satışı Yapan Firması 7/30/2015 9:46:08 AM <![CDATA[Chrysler'e Ceza!]]> http://www.otoozel.com/haber/?chrysler-e-ceza Chrysler'e Ceza 7/28/2015 9:46:14 AM <![CDATA[Ford Otosan 89 Çalışanını Ödüllendirdi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?ford-otosan-89-calisanini-odullendirdi Ford Otosan 89 Çalışanını Ödüllendirdi 7/27/2015 9:27:09 AM <![CDATA[Chrysler 1,4 Milyon Aracını Geri Çağırdı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?chrysler-1-4-milyon-aracini-geri-cagirdi Chrysler 1,4 Milyon Aracını Geri Çağırdı 7/25/2015 9:04:23 AM <![CDATA[Hyundai ve Kia'nın Dizaynlarının Sızdırıldığı İddia Edildi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?hyundai-ve-kia-nin-dizaynlarinin-sizdirildigi-iddia-edildi Hyundai ve Kia'nın Dizaynlarının Sızdırıldığı İddia Edildi 7/23/2015 10:01:24 AM <![CDATA[105 Yıllık Tarih Milano'da!]]> http://www.otoozel.com/haber/?105-yillik-tarih-milano-da 105 Yıllık Tarih Milano'da 7/22/2015 9:03:44 AM <![CDATA[10 Yıldır Oto Tamir Atölyesinde Çalışıyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?10-yildir-oto-tamir-atolyesinde-calisiyor 10 Yıldır Oto Tamir Atölyesinde Çalışıyor 7/20/2015 8:49:09 AM <![CDATA[Tofaş Çalışanlarını Ödüllendirdi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?tofas-calisanlarini-odullendirdi Tofaş Çalışanlarını Ödüllendirdi 7/16/2015 9:30:50 AM <![CDATA[Bayramda Yola Çıkacak Şoförlerin Dikkat Etmesi Gerekenler!]]> http://www.otoozel.com/haber/?bayramda-yola-cikacak-soforlerin-dikkat-etmesi-gerekenler Bayramda Yola Çıkacak Şoförlerin Dikkat Etmesi Gerekenler 7/14/2015 9:58:52 AM <![CDATA[Bayramda Trafik Kazalarını Önlemek İçin Bunlara Dikkat Edin!]]> http://www.otoozel.com/haber/?bayramda-trafik-kazalarini-onlemek-icin-bunlara-dikkat-edin Bayramda Trafik Kazalarını Önlemek İçin Bunlara Dikkat Edin 7/13/2015 8:59:03 AM <![CDATA[Honda 4,5 Milyon Aracını Geri Çağırdı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?honda-4-5-milyon-aracini-geri-cagirdi Honda 4,5 Milyon Aracını Geri Çağırdı 7/10/2015 8:28:48 AM <![CDATA[Otomobil Satışları Geçen Yıl Oranına Göre Değerlendirildi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?otomobil-satislari-gecen-yil-oranina-gore-degerlendirildi Otomobil Satışları Geçen Yıl Oranına Göre Değerlendirildi 7/8/2015 8:49:15 AM <![CDATA[Akli Dengesi Yerindedir Raporu Almak Zorunlu Olacak!]]> http://www.otoozel.com/haber/?akli-dengesi-yerindedir-raporu-almak-zorunlu-olacak Akli Dengesi Yerindedir Raporu Almak Zorunlu Olacak 7/6/2015 8:25:40 AM <![CDATA[Dacia'da Kampanya!]]> http://www.otoozel.com/haber/?dacia-da-kampanya Dacia'da Kampanya 7/3/2015 9:04:18 AM <![CDATA[Renault Talisman'ı Tanıttı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?renault-talisman-i-tanitti Renault Talisman'ı Tanıttı 7/1/2015 8:22:42 AM <![CDATA[Takata Şirketinin CEO'su Yaşananlardan Dolayı Özür Diledi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?takata-sirketinin-ceo-su-yasananlardan-dolayi-ozur-diledi Takata Şirketinin CEO'su Yaşananlardan Dolayı Özür Diledi 6/29/2015 8:37:10 AM <![CDATA[BP Türkiye ve Doğuş Otomotiv Yepyeni Bir İşbirliğine İmza Atıyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?bp-turkiye-ve-dogus-otomotiv-yepyeni-bir-isbirligine-imza-atiyor BP Türkiye ve Doğuş Otomotiv Yepyeni Bir İşbirliğine İmza Atıyor 6/27/2015 9:44:23 AM <![CDATA[Trafikteki Dizel Oranı Arttı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?trafikteki-dizel-orani-artti Trafikteki Dizel Oranı Arttı 6/26/2015 8:37:05 AM <![CDATA[İnsanların Trafikteki Tutumları Değerlendirildi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?insanlarin-trafikteki-tutumlari-degerlendirildi İnsanların Trafikteki Tutumları Değerlendirildi 6/25/2015 8:59:09 AM <![CDATA[Hava Yastığından Sebep Öldüğü Teyit Edildi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?hava-yastigindan-sebep-oldugu-teyit-edildi Hava Yastığından Sebep Öldüğü Teyit Edildi 6/24/2015 8:17:24 AM <![CDATA[Son 10 Yılda Alkol Yüzünden Ehliyet Alındı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?son-10-yilda-alkol-yuzunden-ehliyet-alindi Son 10 Yılda Alkol Yüzünden Ehliyet Alındı 6/22/2015 8:33:41 AM <![CDATA[Mercedes Çalışanlarının İzinlerini İptal Etti!]]> http://www.otoozel.com/haber/?mercedes-calisanlarinin-izinlerini-iptal-etti Mercedes Çalışanlarının İzinlerini İptal Etti 6/19/2015 8:15:06 AM <![CDATA[Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı Arttı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?trafige-kayitli-arac-sayisi-artti Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı Arttı 6/17/2015 8:08:04 AM <![CDATA[Kilometre Düşürene Hapis Cezası!]]> http://www.otoozel.com/haber/?kilometre-dusurene-hapis-cezasi Kilometre Düşürene Hapis Cezası 6/15/2015 8:13:37 AM <![CDATA[Araç Kiralama Şirketleri Tüm Bilgileri Emniyete Verecek!]]> http://www.otoozel.com/haber/?arac-kiralama-sirketleri-tum-bilgileri-emniyete-verecek Araç Kiralama Şirketleri Tüm Bilgileri Emniyete Verecek 6/12/2015 9:00:05 AM <![CDATA[Yapılan Eylemler Sonucunda Sektörün Durumu!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yapilan-eylemler-sonucunda-sektorun-durumu Yapılan Eylemler Sonucunda Sektörün Durumu 6/10/2015 8:49:09 AM <![CDATA[Euro-Dolar Dengesizliği Otomotivi Vurdu!]]> http://www.otoozel.com/haber/?euro-dolar-dengesizligi-otomotivi-vurdu Euro-Dolar Dengesizliği Otomotivi Vurdu 6/8/2015 9:47:48 AM <![CDATA[Dijital Takografda Süre Uzatıldı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?dijital-takografda-sure-uzatildi Dijital Takografda Süre Uzatıldı 6/6/2015 12:19:57 PM <![CDATA[Otomotiv Satışları Yükseldi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?otomotiv-satislari-yukseldi Otomotiv Satışları Yükseldi 6/5/2015 8:37:25 AM <![CDATA[Yerli Otomobilin 4 Farklı Modeli Olacak!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yerli-otomobilin-4-farkli-modeli-olacak Yerli Otomobilin 4 Farklı Modeli Olacak 6/3/2015 8:39:23 AM <![CDATA[Trafik Sigortasında Yeni Dönem!]]> http://www.otoozel.com/haber/?trafik-sigortasinda-yeni-donem Trafik Sigortasında Yeni Dönem 6/2/2015 8:29:25 AM <![CDATA[Yakıtı Bitmeden Çalışan Otomobil Üretildi!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yakiti-bitmeden-calisan-otomobil-uretildi Yakıtı Bitmeden Çalışan Otomobil Üretildi 6/1/2015 8:28:22 AM <![CDATA[Sertifikaları Ehliyete Dönüştürme Süresi Uzatıldı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?sertifikalari-ehliyete-donusturme-suresi-uzatildi Sertifikaları Ehliyete Dönüştürme Süresi Uzatıldı 5/30/2015 9:08:13 AM <![CDATA[Yanlış Yakıt Mağduru Vatandaş Davayı Kazandı!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yanlis-yakit-magduru-vatandas-davayi-kazandi Yanlış Yakıt Mağduru Vatandaş Davayı Kazandı 5/28/2015 9:18:54 AM <![CDATA[Yeni Trafik Sigortası Uygulaması 1 Haziran'da Başlıyor!]]> http://www.otoozel.com/haber/?yeni-trafik-sigortasi-uygulamasi-1-haziran-da-basliyor Yeni Trafik Sigortası Uygulaması 1 Haziran'da Başlıyor 5/27/2015 8:16:07 AM