Aktif Otomotiv Citroen-Peugeot Özel Servisi

Genel Bilgiler

Aktif Otomotiv'in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Aktif Otomotiv, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Aktif Otomotiv, tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Sakarya'daki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.


Vizyonumuz

Ülkemizde yaşayan insanların, hayat standartlarının yükselmesi, güzel bir yaşam sürmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsanlarımızın öncelikli ihtiyaçlarından olan otomobilin en kolay şekilde alınabileceği tek adresin Aktif Otomotiv olması ve markamızın güvenilirliğini her geçen gün artırmak istiyoruz.

Misyonumuz

İnsanlarımızın değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup, yüz yıllardan beri uygulanan el birliği sistemini daha yaygın bir hale getirerek farklı alanlara uygulamaktır.

Toplumsal dayanışmanın önemini hiçbir zaman göz ardı etmeyerek gelişmelere açık olmak. Kaliteli, kesintisiz ve yaygın hizmetimizi müşterilerimize sunmaktır.

Değerlerimiz

• Müşteri hassasiyetlerini ön planda tutmak        • Şeffaflık

• Adil bir yaklaşım                                             • Topluma, çevreye ve yasalara saygı

• Kalıcı güven                                                    • Esneklik


Yorumlar
Hizmetinizden memnun kaldim, iyi çalismalar
hasan korkmazcan - 25.06.2017 00:42:35

Yetkili Adı
:
Bünyamin Yıldırım ve Tuğrul Sofu
Telefon
:
0 264 2410873
Gsm
:
0 532 6468117
Fax
:
0 264 2410873
Adres
:
Merkez Marangozlar Sanayi Sitesi71. Sokak (Akbank Denizbank Ara Sokağı) No: 15 - 16
Erenler / Sakarya
Aktif Otomotiv Citroen-Peugeot Özel Servisi Firmasına Mesaj Gönder     Aktif Otomotiv Citroen-Peugeot Özel Servisi Firmasını Arkadaşına Öner

Aktif Otomotiv Citroen-Peugeot Özel Servisi Firması ile ilgili Yorum Yap     Aktif Otomotiv Citroen-Peugeot Özel Servisi Firmasını Favorilerine Ekle
Bu sayfa 4866 kişi tarafından 9239 kez görüntülenmiştir.

Google Maps :