Erişmiş Otomatik Şanzıman Hastanesi

Genel Bilgiler

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak 14 yıllık tecrübemizle tüm araçlarınızı itina ile tamir etmekteyiz.
1998 ylından bu yana araçlarınızdaki problemleri özenle giderip her geçengün gelişip büyüyen bu süreçte büyük yollar kateden, siz değerlimüşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi bir ilke edinen ustalarımızlasizlere en iyi hizmeti sunmak için varız..

MİSYONUMUZ

Otomobil sektöründe müşterilerimizin maddi ve zamansal kazançlar eldeetmesini hedeflemektir.
Otomatik şanzıman servisimizde, her çeşit otomatik şanzıman tamiri,otomatik şanzıman bakım ve otomatik şanzıman arızaları yapılmaktadır. En önemlisi, üstün tecrübemiz ve sektördeki güvenilirliğimizdir. Kalite veüstün hizmet vermeyi görev olarak görmemizdir.Bu sayedemüşterilerimizin güvenini kazanabildik. Otomatik şanzıman tamiriyapılırken, orijinal otomatik şanzıman yedek parçaları kullanılır. Sizinisteğinize bağlı olarak ikinci el, çıkma otomatik şanzıman parçalarıdakullanılır. Ayrıca otomatik şanzıman bakımı, şanzıman arızaları, beyintamiri, yağ değişimi, vites sorunları ve çözümleri konularında her türlühizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Erişmiş Otomatik Şanzuman, kuruluşundan bu yana teknolojik gelişmeleri yakından izlemiş, tanınımış markaların dünya standartlarındaki kalite hedeflerine uygun olarak uzman teknik kadrosu ile araçların ayrcalıklı sahiplerinin memnuniyetini sağlamayı ve bu memnuniyetin devamlılığını korumayı kendine temel amaç edinmiştir.

Erişmiş Otomatik Şanzuman Servisinde genel olarak gözlemlenen otomatik şanzıman arızalarının giderilmesinin yanında, otomatik şanzıman bakımı, otomatik şanzıman yağı değişimi, otomatik şanzıman beyini arızası giderilmesi, otomatik şanzıman yağı değişimi de konusunda eğitimli ve tecrübeli ustalar tarafından yapılmaktadır.
 
Ayrıca Servisimizde:

- Her marka şanzıman, orjinal yedek parçası ve 2.El yedekleri bulunur.
- Elektronik, Mekanik arıza tespitleri yapılır.
- Revizyon işlemleri garantili olarak yapılır.
- KMye bağlı Yağ/Filtre değişimi yapılır.
- Şanzıman Revizyonlarında orjinal parça kullanılır.
- Komple garantili bakımı yapılmış, 2.El şanzımanlar mevcuttur.
- Elektrik ve Elektonik


Yedek parça stokuyla aracınızın otomatik şanzıman ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından gelişmiş otomatik şanzıman servisi stok kontrol sistemiyle takip etmektedir ve istenen zamanda tedarik etmektedir.

Erişmiş Otomatik Şanzuman, aracınızın otomatik şanzıman konusunda komple servis hizmeti vermektedir. Otomatik Şanzıman Servisimizde her marka aracınızın için yeni otomatik şanzıman, otomatik şanzıman tamiri, otomatik şanzıman bakımı hizmetleri verilmektedir.

En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı otomatik şanzıman servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

Otomatik Şanzımanın çalışma yapısını interaktif olarak aşağıdaki animasyonda vites konumunu değiştirerek görebilirsiniz.Yorumlar
Firmaya Ait Kayıtlı Yorum Bulunmamaktadır.
Yetkili Adı
:
Sinan Erişmiş
Telefon
:
0 282 673 30 29
Gsm
:
0 532 161 79 05
Adres
:
Zafer Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi 2A 9. Blok No: 23
Çorlu / Tekirdağ
Markalar
:
Tüm Markalar
Erişmiş Otomatik Şanzıman Hastanesi Firmasına Mesaj Gönder     Erişmiş Otomatik Şanzıman Hastanesi Firmasını Arkadaşına Öner

Erişmiş Otomatik Şanzıman Hastanesi Firması ile ilgili Yorum Yap     Erişmiş Otomatik Şanzıman Hastanesi Firmasını Favorilerine Ekle
Bu sayfa 3399 kişi tarafından 7756 kez görüntülenmiştir.

Google Maps :