Paks Otomotiv Fiat Özel Servis

Genel Bilgiler

GÜVENİLİR EKONOMİK SERVİS.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji her alanda yenilenmeyi, çağdaşlaşmayı gerektirmektedir. Bu düşünceden yola çıkan PAKS SERVİS 1000 m² lik kapalı alana sahip iş yerimizde FİAT-CITROEN - PEUGEOT marka araçların tüm servis işlemlerini orijinal Yedek Parça - Kaporta - Boya - Motor - Mekanik - Elektrik - Elektronik Egzoz muayene  ve oto yıkama hizmetleri ile PAX Otomotiv   Sanayi  Ticaret Ltd. Şti. olarak, alanında uzman 35 kişilik kadromuzla 12 yıldır kaliteli hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Servisimizde tüm branşlarda orijinal makina ve cihazlarımızı mevcuttur. PAX SERVİS olarak orijinal ve muadil yedek parça ve işçilikte müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Servisimizde otomobilinizin tüm servis hizmetleri (Yedek parça, motor, mekanik, kaporta, boya, Elektrik Elektronik Egzoz pulu) kendi bünyesinde hızlı, pratik orjinal ve temiz bir şekilde hizmet verilmektedir. Hasarlı araçlarınızdaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Arıza teşhisi servis hizmetinin en önemli parçasıdır. Son yıllarda üretilen tüm araçlarda bulunan arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sisteminde dahil olunarak okunan bilgiler ile araç üzerinde hiçbir müdahalede bulunmadan aracın arızasını tespit etmek mümkün olmaktadır. Bu sistem ile gereksiz parça değişimi ve zaman kaybı önlenip servis hizmetinin verimi arttırılmıştır.

Servisimizde bulunan 2 adet servis ve çekici aracımız, uzman ekibimizle 7/24 saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. PAX SERVİS olarak FİAT - CITROEN - PEUGEOT müşterilerine özel servisimizde hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

SERVİSİMİZDE YAPTIRDIĞINIZ TÜM İŞLER 1 YIL PAKS SERVİS GARANTİSİ ALTINDADIR.


Yorumlar
Firmaya Ait Kayıtlı Yorum Bulunmamaktadır.
Yetkili Adı
:
Fatih Şahin
Telefon
:
444 38 56
Gsm
:
0 541 549 31 14
Fax
:
0 212 549 41 04
Adres
:
Güngören Bağcılar San. Sit. 17. Blok No: 52-54-56-58
Başakşehir / İstanbul
Markalar
:
Fiat,
Paks Otomotiv Fiat Özel Servis Firmasına Mesaj Gönder     Paks Otomotiv Fiat Özel Servis Firmasını Arkadaşına Öner

Paks Otomotiv Fiat Özel Servis Firması ile ilgili Yorum Yap     Paks Otomotiv Fiat Özel Servis Firmasını Favorilerine Ekle
Bu sayfa 3608 kişi tarafından 6836 kez görüntülenmiştir.

Google Maps :