Honda Sinan Sakarya Özel Servis

Genel Bilgiler

HİZMETLERİMİZ

Motor-Mekanik Hizmetimiz  AYNALARI DÜĞMEYE BAĞLI OLARAK AÇILIP KAPANAN HONDALARINIZI  (CR-V, HR-V) KONTAĞA BAĞLAYARAK OTOMATİK OLARAK AÇILIP KAPANMASINI SAĞLIYORUZ.

Motor bir aracın en önemli bölümüdür. Motorun ömrünün uzun olması ve verimli bir şekilde uzun km yapması için bakımlarının düzenli ve zamanında yapılması gerekmektedir. Kullanılan motor yağı ve antifrizin bilinen markalar olması önemlidir. Bir motorun düşmanı hararet ve yağın zamanında değiştirilmemesidir. Motor arızası çok sık görülen bir olay değildir. Motor parçalarının orijinal ve garantili olması daha uzun zaman ve daha uzun km yapmasını sağlar.

Sinan Honda Özel Servisi olarak bunları göz önünde bulundurarak kullandığımız tüm parçaların orijinal bilinen markalar ve Japon malı olmasına dikkat etmekteyiz. Kullandığımız tüm parçalar garantilidir. Yapılan iş ve kullanılan parçalar geleceğimizin teminatıdır.

Elektrik-Elektronik Hizmetimiz  Günümüz araçları çoğunlukla elektrik ve elektronikle donatılmıştır. Eskiden “şu usta çok iyi” denilirdi. Şimdilerde ise teknolojiyi takip eden, cihazlarını ve ekipmanlarını günümüz arabalarına uygun sistemlerle donatan firmalar tercih ediliyor.

Sinan Honda Özel Servisi olarak kurulduğumuz ilk günden beri bunun farkındayız Honda’nın kendi orijinal test cihazları ve ekipmanlarıyla çalışmaktayız. Hızlı ilerleyen teknoloji ve yeniliklerin peşini bırakmadan kendimizi sürekli yenileyerek ilerlemekteyiz.

Boya Hizmetimiz  Birçok arabanın boya rengi özel ve zordur. Birçok serviste usta renk uyumundan dolayı araçta boyanacak bir parça varsa, yanındaki parçalarla birlikte boyar. Buda aracın daha fazla parça boyalı olmasını ve satarken fiyatın düşmesine sebep olur. Böylece araç sahibi maddi olarak zarara uğrarken, manevi olarakta yalancı duruma düşerek zarara uğrar.

Servisimiz bu ve benzer sorunlar olmaması için kullanılan boya malzemesinin araç üzerindeki boya markası ve boya numarasına uygun olarak bilgisayarda özel olarak tasarlayarak aynı rengi tutturur. Kaputun ortasına bile yama şeklinde boya yapılsa anlaşılmaz. Bu konuda iddialıyız. Boya hanemiz fırınlı olup ustalarımız deneyimli ve tecrübelidir, çünkü işimizi severek yapıyoruz.

Kaporta Hizmetimiz  Kaportacılık artık “eskiyi sök yeniyi tak” haline geldi aracın bazı bölümler vardır ki değiştirilmesi kolay düzeltilmesi zordur. Eğer zor olan yapılırsa aracın hem orijinalliği bozulmaz hem de eklem yerlerinden çürüme yapmaz.

Sinan Honda Özel Servisi bu konularda çok hassas davranarak orijinalliğini bozmadan ve orijinale en uygun olanı yapmaktadır. Çünkü bizim işimiz bir eser yaratmaktır ve bu eserde iyi olmalıdır.

Kaporta özel ekipmanlarımızla deneyimli ve tecrübeli profesyonel kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz.

Klima Hizmetimiz  Klima daha konforlu ve rahat bir sürüş için yaz kış kullanılan bir ekipmandır. Kışın, araç içinde buharlaşmayı önlerken, yazında araç içinde ki serinliği sağlar.

Klimanın sağlıklı ve verimli çalışması, için bakımının yazdan yaza değil, her zaman yapılması gerekir. Önceden yapılmış müdahaleler büyük sorunları önlemiş olur.

Sağlıklı ve düzgün çalışan bir klima, konforun yanı sıra maddi ve manevi rahatlık sağlar.

Yedek Parça Hizmetimiz  Stoklarımızda bulunan, başta Honda olmak üzere zengin yedek parça çeşitlerimiz bulunmaktadır. Yedek parçada başta Japon malı ve Avrupa imalatı olan parçalara ağırlık verilmektedir.

Sinan Honda Özel Servisi olarak kullandığımız yedek parçanın kalitesi önemlidir. Parçanın kalitesiz olması servise ve ustaya kötü bir reklam olarak geri yansımaktadır. Kullandığımız parçanın;  1- Orjinal olmasına,  2- Japon malı olmasına,  3- Avrupa malı olup orjinaline uygun ve garantili olmasına önemle dikkat edilmektedir.

LPG Arızaları ve Onarımı Günümüzde araç kullanıcıları az yakıt tüketimi için LPG sistemi montajı yaptırmaktadırlar.

LPG sistemi 1.6 motor üzeri araçlarda % 40-50 oranlarda tasarrufu mümkün oluyor. Yalnız montajtan sonra motorda bir takım ayarlar yapılması gerekmektedir. Eğer bu ayarlar yapılmadığı taktirde ortaya küçük sorunlar çıkabiliyor. Mesela; LPG’li Honda’larınızda sık görülen stop etme, titreme ve çekiş kaybı gibi sorunlarınızı kesin ve garantili olarak çözüyoruz.

Kategoriler

Markalar