Örnek Volkswagen-Audi-Porsche-Seat-Skoda Bursa Özel Servis

Genel Bilgiler

Adresinde faaliyetine devam etmekte olan firmamız 45 yıl önce kurulmuş olup halen aynı bölgede faaliyetine devam etmektedir. Faaliyet konularımız içinde araç tamir ve bakım en başta yer almakla beraber , siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Konusunda uzman personellerimiz bütün ihtiyaçlarınıza ve aracınızın bakım ve onarım gerektiren her durumuna gerekli özeni göstererek sorunlarınıza güler yüzle çözüm bulmaktadır.  Daima müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti benimseyen firma misyonumuz , hizmet anlayışında temel aldığımız ilkedir.Aracınızla ilgili her türlü arıza tespitini ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. 

Herhangi bir kazadan sonra firma olarak size her türlü yardımı yapmayı ilke edinen firmamız , size bir telefon kadar yakındır , sigorta şirketlerinden gerekli işlemleri tarafımızdan yapılarak üstünüzden ağır bir yükü kaldırmaktayız.

Hizmetlerimiz kısmında da gördüğünüz gibi sizlere kolaylık olabilecek her türlü hizmeti sunuyoruz. Araç onarımlarında kullanılan parçalar orjinal olup bir yıllık garantili olarak size sunulmaktadır. Her türlü bilgi için bizleri arayabilir , aracınızla ilgili sorunları bize aktarabilirsiniz maillerimiz ve telefonlarımız sizin kullanımıza açıktır. İnternetten aracınızın bakımı için randevu alabilir , böylece zamanınızı daha iyi planlayarak vakit kaybı yaşamazsınız.300 m² kapalı alanı ve 250 m² açık alana sahip olan firmamız , siz değerli müşterilerimiz çayınızı yudumlarken bizlerde aracınızın sorunlarına çözüm üretmenin 30 yıllık haklı gururunu yaşamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize aracınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren hizmetler paketi sunmaktayız,unutmayın size bir telefon kadar yakınız..

* Araçlarınızı bulunduğu yerden servis elemanlarımız tarafından alınıp full bakımı ve onarımı uzman kadromuz tarafından yapıldıktan sonra istediğiniz yere teslim edilir
* Araçlarınızın onarımında kullanılan tüm parçalar orjinal olup bir yıl garantilidir( kullanım hatasından dolayı doğabilecek arızalar garanti kapsamı dışındadır )
* Aracınızın yerinden alınıp teslimine kadar ki tüm sorumluluğu servisimize aittir
* Yedek parçada Volkswogen A.G. 'nin Türkiye'de uyguladığı liste fiyatından %15,tüm işçilikten %20 iskonto uygulanır.
* Araçlarınızın yolda kalması veya kaza yapması halinde servisimiz tarafından 24 saat yol yardımı hizmeti sunulmaktadır.
* Modern test cihazları ile arıza tespiti ücretsiz yapılmaktadır.
* Tüm elektronik arızaları modern cihazlar ile kontrol edilmektedir.
* Araçlarınızın bakım ve onarımı yapılırken siz güvenle bekleme salonunda çayınızı yada kahvenizi yudumlarsınız
* Kaza halinde aracınızın hasarı vekalet karşılığı anahtar teslimi yapılır
* Eğer bir şirketseniz aracınızın bakımı yada onarımı süresince size bir araç verilir (Önceden randevu almak şartı ile)
* Aracınızı yerinden aldığımızda size teslim etmeden önce full temizliği yaptırılır 

Bonus Card ve World Kart' a taksit imkanımız mevcuttur.

Acil Yol Yardımı Yolda başınıza gelebilecek tüm olumsuzluklara karşı kendinizi güvende hissettiren, en kısa sürede size ulaşıp her türlü yardımını sunmaktayız. Acil yardım, hesapta olmayan aksiliklerle karşılaştığınız an 7 gün, 24 saat Bursa'nın neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Hizmet kapsamımız: Herhangi bir aksilik anında bize ulaşmak hiç de zor değil.

( 0 224 ) 441 35 65 
( 0 224 ) 441 35 65

0 532 294 71 87  
0 532 294 71 87

numaralı telefonlardan bizi aradığınız anda Bursa'nın neresindeyseniz biz de oradayız.

Hizmetlerimiz

 Araçlarınız bulunduğu yerden servis elamanlarımız tarafından alınıp full bakımını ve onarımı uzman kadromuz tarafından yapıldıktan sonra size yerinizde teslim edilir , aracınızın yerinden alınıp teslimine kadar geçen süredeki tüm sorumluluğu servisimize aittir. Modern test cihazları ile arıza tespiti ücretsiz olup aracınızla ilgili bilgiler size sunulmaktadır. Araçlarınızın onarımında kullanılan tüm parçalar orijinal olup bir yıl garantilidir.

http://www.ornekvolkswagen.com/

Bursa Nilüfer Osmangazi Yıldırım Audi Özel Oto Servisi Elektrik Elektronik Mekanik Servisi 
Bursa Porsche  Özel Oto Servisi, Elektrik Elektronik Mekanik Servisi 
Bursa Seat  Özel Oto Servisi, Elektrik Elektronik Mekanik Servisi 
Bursa Skoda  Özel Oto Servisi, Elektrik Elektronik Mekanik Servisi 
Bursa Volkswagen Özel Oto Servisi, Elektrik Elektronik Mekanik Servisi 
Audi Porsche Volkswagen Seat Skoda  Oto Yedek Parça, Motor Yenileme Servisi, Radyatör Servisi, Madeni Yağ, Pompa Enjektör Servisi  


Oto Mekanik Amortisör Değişimi Araba Bakımı Otomobil Bakımı Yağ Değişimi Kaporta Tamiri Debriyaj Tamiri Balata Değişimi Buji Değişimi Balata Ayarı Oto Fren Tamiri Vites Kutusu Tamiri Polen Filtresi Değişimi Hava Filtresi Değişimi Motor Yağı Değişimi Kaporta Boya Şase Doğrultma Şase Kırık Tamiri Sigortalı Araç Tamiri Kaskolu Araç Tamiri Fren Hidrolik Tamiri Müşür Tamiri Oto Salıncak Tamiri Direksiyon Pompası Tamiri Benzin Deposu Temizliği Benzin Filtresi Değişimi Mazot Filtresi Değişimi Amortisör Arıza Amortisör Bakımı Amortisör Ayarı Şanzıman Sökme Karbüratör Değişimi Karbüratör Tamiri oto Fren Disk Oto Disk Kampana Enjektör Tamiri Dizel Araç Tamiri Dizel Araba Tamiri Turbo Tamiri

Kategoriler

Markalar