Tomurcuk Oto Bosch Car Servis

Genel Bilgiler

1979 yılında İrfan YÖNEL tarafından oto tamir atölyesi olarak kurulan tomurcukoto,1991 yılında Lada Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye baslamıştır.

1993 yılında Bursa'da oto tamir dalında ilk,TSE hizmet yeterlilik standartlarına ulaşmanın gururunu yasamıştır. 

Firmamız 1996 yılında Limited Şirketi olmuş, Y.TOMURCUK Otomotiv Servis Hizmetleri ve Makine Sanayi Ltd. Sti. Adıyla hizmetlerine devam etmiştir.

1997 yılında Volkswagen Group,Skoda Yetkili Servisi olarak büyümesini sürdürmüştür.

2008 yılı Ocak ayı itibariyle Mermerler Holding'in Türkiye Distribütörü olduğu Çin otomotiv devi Chery markalı araçların da yetkili servis olarak hizmet alanını genişletmiştir. 

LPG Gaz dönüsüm sisteminin de öncülerinden olan Tomurcuk Oto, bu konuda en üst düzey teknolojiyi kullanıp bilimsel çalışmalar yapmıştır.

Halen otomobil servis hizmetlerini son sistem bilgisayar destekli teknolojik cihazlarla yapan Tomurcuk Oto, zengin makina parkına sahiptir.

Motor - Mekanik - Kaporta - Fırın Boya - Elektrik - Rot - Balans - COOPER ve PIRELLI Lastik bayiliği - Jant Düzeltme - Klima - Fren Test - Yanal Kayma - Amortisör Test - Kurtarıcı ve Acil Servis hizmetlerinin yanında LPG sistemlerinin montaj, bakım, onarim ve egsoz emisyon ayar hizmetini de sürdürmektedir.

33 yıllık tecrübeli geçmişi olan Tomurcuk Oto, tomurcuk ismini otomotiv sektöründe marka haline getirmiş ve kurumsallaşmak adına gelişmektedir. tomurcuk ismi kurucumuz Sn. İrfan YÖNEL'in lakabı firmamızın ise ticari ünvanıdır.

33.yılında Anadolu grubunun ithalatını yaptığı Geely markalı araçların yetkili servis-yedek parça-garanti-sigorta-ikinci el operasyonunu da bünyesine katarak hizmet ağına bir marka daha eklemiştir. 

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Tomurcuk Oto diğer markalarda yakaladığı başarıyı Geely ile de yakalamayı hedeflemekte,markayı Bursa'da iyi yerlere getirmeyi amaçlamaktadır.

Tomurcuk Oto otomobil konusunda her türlü servis hizmetlerini
Merkez:Besevler Küçük Sanayii Sitesi 17/A Blok No:1-2-3-4 Adresinde sürdürmektedir.

Tomurcuk Oto, 33. Hizmet yılında 2. kuşak işletmeciliğinde,genç ve dinamik kadrosuyla YASİN TOMURCUK önderliğinde, %100 müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmetlerine devam etmektedir.


OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ FAALİYETLER

0 araç satış 2.el sigorta L.P.G. Satış-servis montaj servis yedek parça kaporta boya detaylı iç dış temizlik mekanik elektronik diognastic test-arıza teşhis rot- balans fren-amortisör test jant-lastik-akü bayiliği a 'dan z ye tüm binek markalara sınırsız servis hizmeti tüv muayne öncesi test- hazırlık 7/ 24 acil servis yerinden alım-yerine teslim-vale hizmeti 

Kategoriler

Markalar

    Tüm Markalar