Toyotronic Özel Toyota Servis

Genel Bilgiler

Toyotronic 2003 Yılında Mithat KARATAŞ Tarafından Bakırköy Zuhratbaba da Müşteri Memnuniyeti Esasına Dayanan En İyi Kalitede Hizmet  En Ucuz Maliyet Düşüncesine Dayanarak Kurulmuştur. 2 Yıl Civarında Orada Hizmet Veren İşyerimiz Gelen Talebleri Karşılayamaz Durumuna Gelince Yeni Yer Arayışına Başlamıştır. Şimdiki Bulunduğumuz Yerimize 2006 Yılının Başlarında Taşınmıştır. Toplam 2 Kat 700 m2 Kapalı Alan Ve 150 m2 Otopark Yerimiz İle Hizmetlere Devam Etmekteyiz.

Kurucusu Mithat Usta... 1982 Senesinde Şişli Motor Meslek Lisesi Motor Bölümünden Mezun Oldu. Mezun Olduktan Sonra Askere Gidene Kadar Levent Renault Ana Bayisinde Çalıştı. 84 -86 Senelerinde Askerdeydi. Askerden Dönüşte Özel Bir Bmw - Opel Servisinde 6 Yıl Çalıştı. Daha Sonra Toyotonun Personel Alma Talebi Üzerine İş Başvurusu Yaptı. Okulda Aldığı Eğitimi Gerçek Anlamda Değerlendirmek Ve Kendini Geliştirmek Amacı İle Daha Önce Aldığı Ücretin Yarısına Razı Olarak 1993 Yılı Haziran Ayında İşe Başladı. 

Toyoto da Bir Taraftan Çalışırken Diğer Taraftan Toyotonun Düzenli Olarak Yürüttüğü Eğitimlere Katıldı. İlk Yıl Adına Step1 Adı Verilen 1. Basamak Eğitimi Başarı İle Bitirdi. Toyotodaki 2. Yılında Step 2 Eğitimine (Mekanik, Elektrik, Şase ve Aktarma) Katılarak Başarı İle Tamamladı. 19952’ te Toyotnun Açmış Olduğu Teknisyenler Yarışmasına Katıldı.İki Yapılan Bu Türkiye Teknisyenler Yarışmasına 1. Geldi. 1996 Yılında Toyotasa Tarafından Japonyaya Gönderildi.40 Ülkenin Seçilmiş Teknisyenleri İle 2 Hafta Boyunca İleri Teknoloji Eğitimi Aldı..Sonraki Yıllarda Step 3 Eğitimini Bitirdi. 2002 Yılında Toyotasa da Yüksek Teknoloji Eğitimi Aldı. Aldığı Eğitimleri Servislerde Mesai Arkadaşlarına Aktararak Servis Arkadaşlarının Gelişimine Yardımcı Oldu. Geliştirdiği Eğitim Yöntemleri Toyotosa’nın Mikkatinide Çekmiş Ve Eğitimler Videolara Alınmıştır. Eğitimler Sonucu Çalıştığı Servis Üst Üste 4 Yıl 1. Seçilmiştir.

                                 
    o   Araç Kabul

              o   Araç Teslim 

              o   Boya

              o   Elektrik Atölye

              o   Elektronik Teşhis

              o   Motor Atölye

              o   Mekanik Atölye

              o   Kaporta

              o   Kalite Kontrol

              o   Temizleme

              o   Ön Düzen

              o   Yedek Parça

Toyotronic


Yorumlar
Firmaya Ait Kayıtlı Yorum Bulunmamaktadır.
Yetkili Adı
:
Mithat Karataş
Telefon
:
0 212 637 80 80
Gsm
:
0 533 950 11 61
Fax
:
0 212 637 46 00
Adres
:
İkitelli O.S.B. Atatürk San. Sit. 3. Kısım 13. Sok. No: 347-348
Başakşehir / İstanbul
Markalar
:
Toyotronic Özel Toyota Servis Firmasına Mesaj Gönder     Toyotronic Özel Toyota Servis Firmasını Arkadaşına Öner

Toyotronic Özel Toyota Servis Firması ile ilgili Yorum Yap     Toyotronic Özel Toyota Servis Firmasını Favorilerine Ekle
Bu sayfa 1684 kişi tarafından 3115 kez görüntülenmiştir.

Google Maps :