Ottoman Otomotiv

Genel Bilgiler

 2001 yılından bugüne, Denizli' de otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Ottoman Otomotiv 1580 m² 'ye  ulaşan kapalı alanında orijinal yedek parça, teknik servis, teknik destek konularında hizmet vermektedir.

  Hizmetlerimizin kalitesini T.S.E belgesiyle destekleyen firmamızın ISO kalite belgesiyle ilgili çalışmaları hali hazırda devam etmektedir.

  Müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutan firmamız, en son ve en yüksek teknolojiye sahip cihazları kullanarak kalite, istikrar ve güven prensiplerinden taviz vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Ottoman Otomotiv 1954 senesinden beri yedek parça konusunda hizmet veren Osmanlı Otomotiv iştirakidir.

MEKANİK BAKIM

Servisimize gelen araçların mekanik arıza tespitlerini deneyimli teknik personelimiz tarafından itina ile yapılmakta olup arıza tespitinin doğru olduğuna kanaat getirildikten sonra müşterilerimize alternatif çözüm önerileri sunulmaktadır.

BAKIM ONARIM

Firmamızın müşteri odaklı düşünceye sahip olmasından dolayı müşteri araçlarına en uygun bakım onarım paketlerini önererek yıl içerisinde düzenlenen kampanyalarımızdan faydalanmalarını sağlamak başlıca amacımızdır.

ELEKTRİK ELEKTRONİK

Günümüz teknolojisine sahip araçların elektrik ve elektronik arıza tespitleri servisimizde son teknoloji diagnostik test cihazlarıyla yapılmakta olup, arıza tespiti konusunda sıfır hata düzeyine ulaşılmaktadır.

24 SAAT ACİL YOL YARDIM

Yolda kalan araçlara verdiğimiz bu hizmetimizde amacımız günün 24 saatinde   müşterilerimizin mağduriyetinin karşılanması adına araçlarına gereken müdahalenin en kısa ve en doğru şekilde yapılmasını sağlamaktır.  

MERKEZE ULAŞIM

Servisimize gelen müşterilerimizin araçlarının bakım onarım süreci içersinde gitmek istedikleri yere ulaşımları firmamız tarafından servis aracımızla karşılanmaktadır. 

TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Aracınızla ilgili problemlerinizi aktarabileceğiniz yada aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz teknik destek hattımız telefonun diğer ucundaki teknik servis elemanımız tarafından 24 saat boyunca ücretsiz olarak hizmetinizdedir.   

YERİNDEN ALIM YERİNE TESLİM

Günümüz yaşam koşullarında iş temposunun getirmiş olduğu ve toplumumuzun ortak sorunu haline gelen zaman problemini ortadan kaldırmak amacıyla aracınızın ihtiyacı olan bakım onarımları gerçekleştirmek için sizin adınıza aracınızı yerinden alıp işlemlerini tamamladıktan sonra tekrar yerine teslim ediyoruz. 


Ottoman Otomotiv ailesi olarak farklı alanlarda da faaliyet göstermekteyiz. 

Perdece Perde ve Duvar Kağıtları : Avangard perde çeşitleri & Moschino Home Duvar Kağıtları satışı ile evinizde iş yerinizde klas çözümler üretir.  www.perdece.com.tr

Osmanlı Otomotiv: 1954 yılından bu yana iş ve tarım makineleri sektöründe yedek parça tedarik hizmeti sunmaktadır.
www.osmanliotomotiv.com

YSD Kişisel Gelişim Merkezi : 7 ila 15 yaş aralığındaki gençlerimizin önlerindeki hayata dair eğitimlerini, elit bir şekilde düzenler. İngilizce / Liseye Hazırlık / Öğrenmeyi öğrenme dersleri bunlardan birkaçıdır. Yorumlar
Firmaya Ait Kayıtlı Yorum Bulunmamaktadır.